Skip links

Osiedle

OSIEDLE NA ULICY KOŚCIELNEJ

Na zamkniętym osiedlu zostaną wybudowane 24 domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz domy podzielone na mieszkania na parterze z ogródkiem oraz na 1 piętrze mieszkania z balkonem. Nie zabraknie również zieleni oraz miejsc parkingowych. Dojazd do osiedla drogą asfaltową.

W pierwszym etapie powstaje 14 szeregówek o powierzchni 130,75 m2 (powierzchnia łącznie z garażem)

Rozkład pomieszczeń na parterze: wiatrołap, pokój dzienny z aneksem kuchennym, WC, pomieszczenie techniczne, komunikacja, garaż. Rozkład pomieszczeń na piętrze: do dowolnej aranżacji: w założeniu łazienka, 4 sypialnie. W zależności od potrzeb mogą być np: 2 sypialnie, 2 łazienki, lub 3 ,4 sypialnie.

Działka każdej szeregówki około 180 m2, w tym podjazd ( około 42 m2) oraz ogródek (około 55 m2).

Skrajne szeregówki- działka około 300 m2.

Domy w stanie deweloperskim, ogrzewanie gazowe, istnieje możliwość założenia paneli fotowoltaicznych oraz ładowarki samochodowej.

Bardzo dobra lokalizacja pozwalająca na łatwy i szybki dojazd do centrum i wyjazd na autostradę. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy itp.

Parter budynku na poziomie ogródka. Żadnych schodów, barier architektonicznych.

Plany segmentów:

Segment 1:

 

Segment 2-13:

 

Segment 14:

 

Korzystanie ze strony internetowej www.osiedlepiastow.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www